Ruszył kolejny turniej tenisowy we Wrocławiu!
BlogAktualnościZe świata
Opublikowano: 04.07.2019 Autor: Admin Wiiin

Ruszył kolejny turniej tenisowy we Wrocławiu!

Zalety udziału w turnieju tenisowym WiiiN:

Turnieje organizowane przez WiiiN są przede wszystkim szansą na rozegranie porywających meczów i rozwijanie swojej sportowej pasji. Jeśli jesteś amatorem, to na korcie nie tylko sprawdzisz swoje umiejętności, ale także podszkolisz je grając z doświadczonymi zawodnikami turniejowymi. Tylko u nas możesz zmierzyć się z prawdziwymi gwiazdami tenisa! Dla profesjonalnych graczy nasze rozgrywki to możliwość treningów na wysokim poziomie pozwalających szlifować formę pomiędzy zawodowymi turniejami.

Każda rywalizacja rozpoczyna się od rundy fair play, której zwycięzcy biorą udział w turnieju SEMI-PRO, a ci, którzy mieli mniej szczęścia, stają w szranki turnieju amatorskiego. Dla najlepszych uczestników obu kategorii przewidziane są atrakcyjne nagrody. Wszystko w duchu fair play i czystej sportowej rywalizacji. Dołącz do gry, pnij się w rankingach i buduj społeczność entuzjastów tenisa w swoim regionie!

WiiiN Tenis 2019 Wrocław I

Bierze w nim udział 26 sportowców o różnym poziomie doświadczenia. Na korcie spotkają się zawodnicy z rankingiem ATP oraz ITF, reprezentanci Polski juniorów, mistrzowie Polski, a także miłośnicy tenisa, którzy chcą rozwijać się poprzez swoją pasję. Poziom jest naprawdę wysoki! Zapowiadają się wielkie emocje i zacięte pojedynki na korcie - zachęcamy do śledzenia drabinki turniejowej. A wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na przystąpienie do rozgrywek, zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.  

 

Witaj na platformie WiiiN