Cykl turniejów tenisowych SEMI-PRO
Blog
Opublikowano: 17.07.2019 Autor: Admin Wiiin

Cykl turniejów tenisowych SEMI-PRO

Informujemy o cyklu turniejów SEMI-PRO, które będą odbywać się regularnie przez cały sezon. Uczestnictwo w zawodach organizowanych przez WiiiN gwarantuje dobrą zabawę na korcie i umożliwia poznanie innych fanów gry w tenisa z Twojego regionu. A już niedługo startujemy również z cyklem turniejów amatorskich. Zapraszamy do udziału!

Zalety udziału w turniejach tenisowych WiiiN:

W naszych rozgrywkach biorą udział tenisiści na różnym poziomie zaawansowania, zarówno ci grający hobbystycznie, jak i zawodowi gracze z rankingami ATP oraz ITF. Dzięki temu każdy mecz wzbudza mnóstwo emocji. Warto pamiętać, że najwięcej uczy rywalizacja z wymagającym przeciwnikiem, dlatego tak ważne jest, by próbować swoich sił i mierzyć się z zawodnikami na wyższym od siebie poziomie. Sportowe umiejętności można bowiem doskonalić wyłącznie dzięki wyzwaniom.

Dla najlepszych graczy każdego turnieju przygotowaliśmy nagrody, które przydadzą się w dalszej tenisowej karierze. Chcemy jednak, by wyróżnieniami mogli cieszyć się nie tylko zwycięzcy. Wśród uczestników zawodów oraz wszystkich osób zarejestrowanych na platformie WiiiN zostaną wylosowani szczęśliwcy, którzy otrzymają prezenty ufundowane przez sponsorów.

Po całym cyklu turniejów nagrodzeni zostaną również sportowcy zajmujący trzy pierwsze miejsca w globalnym rankingu.

Dołącz do nas i powalcz o zwycięstwo na korcie!

Pozdrawiamy,

Zespół WiiiN

Witaj na platformie WiiiN