Pierwszy wrocławski turniej w tym sezonie! Zapisy już trwają!
Blog
Opublikowano: 13.06.2019 Autor: Admin Wiiin

Pierwszy wrocławski turniej w tym sezonie! Zapisy już trwają!

Tenis to Twoja pasja, a na korcie spędziłeś już długie godziny? Grasz amatorsko, ale chciałbyś spróbować swoich sił w prawdziwych rozgrywkach? Właśnie Ciebie szukamy!

Zapraszamy do udziału w turnieju WiiiN Tenis 2019 Wrocław I, na który już rozpoczęliśmy zapisy. WiiiN dobierze Ci idealnych przeciwników, tak byś musiał dać z siebie wszystko, a gra sprawiła Ci jak najwięcej przyjemności.

Jak wygląda rozgrywka?

W szranki stanie 32 tenisistów na różnych poziomach zaawansowania. Spróbuj swoich sił w grze przeciwko nim i sprawdź swoje umiejętności w praktyce. Pierwsza runda to tzw. runda FAIR PLAY, w której razem grają zarówno zawodnicy, jak i amatorzy. Zwycięzcy tego etapu rozpoczynają rywalizację w turnieju zawodniczym SEMI-PRO, a pozostali przechodzą do zawodów amatorskich.

Co zyskujesz dzięki udziałowi w turnieju?

Dzięki rozgrywkom spotkasz wiele osób, którzy tak jak Ty, uwielbiają spędzać czas na korcie. Jesteśmy pewni, że te znajomości zmobilizują Cię do jeszcze cięższej pracy na treningach - nic tak nie motywuje jak chęć pokonania kolegi. Dzięki grze w turnieju będziesz miał również szansę poznać, a nawet rywalizować z prawdziwymi gwiazdami tego sportu! Pamiętaj, że w sporcie wszystko się może zdarzyć! Czasami podczas turnieju zaawansowany gracz amatorski wygrywa z zawodnikiem - takich emocji nie zapewni Ci żadna inna rozgrywka!

Dla zwycięzców w obu kategoriach turniejowych: zawodniczym SEMI-PRO oraz amatorskim, przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody. Chcemy docenić najlepszych i dodatkowo zmotywować każdego gracza, by na korcie zawsze dawał z siebie maksimum. Kto wie, może to właśnie Ty zostaniesz mistrzem tego turnieju?

Każdy mecz rozgrywany przy pomocy platformy WiiiN odbywa się w poszanowaniu zasad fair play. Prawdziwego ducha sportowej rywalizacji można poczuć tylko wtedy, gdy przeciwnicy szanują siebie nawzajem i przestrzegają reguł gry na korcie i poza nim. Wierzymy, że priorytetami są: świetna atmosfera sportowych zmagań, rozwijanie w sobie pasji do tenisa i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, bo choć zwycięstwo jest ważne to nie jest ono najważniejsze.

Zapisy:

Ilość miejsc jest ograniczona i może się wyczerpać przed upływem ustalonego terminu, dlatego nie czekaj - zapisz się już teraz! Zaplanowaliśmy aż 4 turnieje w tym roku - nasz własny Wielki Szlem! Serdecznie zapraszamy.  

 

Pozdrawiamy,

Zespół WiiiN

Witaj na platformie WiiiN